חזון החברה

רפאל גרופ צמחה מתוך צורך אמיתי של בעלי נכסים ודיירים באזור המרכז לניהול מקיף, בסטנדרט שירות גבוה, כמקובל בחו"ל. שירותי החברה משלבים יתרונות של מספר גופים שונים, מקנים מענה כולל לצרכיו שלבעל הנכס או הדייר ומספקים שקט נפשי בכל הקשור לניהול הנכס.
בתחום ניהול הבתים המשותפים רפאל גרופ מספקת את כל השירותים הנדרשים לניהול ואחזקה שוטפים של הבניין ומציגה את הפתרון האידיאלי לניהול אמין ומנוסה הנתון לביקורת היומיומית שלכם, הדיירים. בתחום ניהול הנכסים, החברה מרכזת את מרבית השירותים החיוניים לבעלי נכסים תחת קורת גג אחת. אנו נדאג לפרסום הדירה בכלי המדיה השונים, לסינון מקצועי של שוכרים, קביעת שכר הדירה המקסימאלי על-פי היכרות מעמיקה עם רמת הביקוש בשוק ואספקת שירותים משפטיים בתחום הנדל"ן ומתן שירותי ביטוח.

רפאל גרופ דבקה בחזון להיות חברת ניהול הבתים המשותפים והנכסים המובילה בישראל. בכדי להשיג מטרה זו אנו מתחייבים לשמור על מחירים אטרקטיביים בכל עת. א
נו מבינים, בדומה לנהוג באירופה ובארצות הברית, את הצורך בטיפול אחראי בנכס, שיקנה לך שקט נפשי. אנו כאן לשירותכם. 

keyabout.png
בקרוב
מפתחות במשרד
houseabout.png
בקרוב
נכסים מנוהלים
heartabout.png
בקרוב
לקוחות מרוצים
likeabout.png
בקרוב
לייקים בדף הפייסבוק
פיני רפאל.JPG
פנחס רפאל
מנכ"ל

עשר הסיבות המובילות

מדוע לבחור ברפאל גרופ
seperator1.png
1. הלקוח במרכז רפאל גרופ לוקחת אותך ברצינות. אתה לא מספר ואנחנו מכבדים את זמנך. אתה ראוי לשירות מקצועי ואישי. אנו מצפים לעזור לך - כמו שעזרנו למאות לקוחות אחרים, עם חיוך. 

2. התמקדות בתוצאות - עם צוות מקצועי רב ניסיון, אנו נפעל לספק לך שירות ייחודי שייתן לרכושך מראה צעיר ורענן.

3. עדכון בזמן אמת – אנו מעמידים לרשותך מוקד שירות אנושי 24 שעות ביממה לדיווחים על תקלות ופתיחת קריאות שירות. כמו כן, ניתן לפתוח קריאות שירות ולקבל נתונים ספציפיים באזור האישי שלך באתר האינטרנט.
אחת לרבעון ישלח לוועד הבית דו"ח מקיף בנוגע לפעילות החברה.

4. הירגע - באווירה חברותית ומקצועית אנו נדאג לתת מענה לכל צרכיך בזמן שנוח לך, כך שאתה תוכל לבלות את זמנך כפי שאתה אוהב ובראש נקי.

5. טכנולוגיה מתקדמת אנו עושים שימוש במכשור החדיש ביותר כדי להבטיח לך תוצאות אמינות ובמהירות.

6. זמינות אנו זמינים מוקדם בבוקר, בערב או בסוף שבוע. אנו נעבוד סביב לוח הזמנים שלך כדי להגיע לתוצאות ומהר. אנו מבטיחים לך להיות זמינים לפגישה תוך 24 שעות מקריאתך.

7. בטיחות אנו מקפידים על אכיפת התקנים ודרישות החוק. אנו שומרים על ערכי בטיחות גבוהים, הכשרת עובדים כנדרש, ביטוח עובדי החברה, עדכון ורענון נהלים מעת לעת

8. חסוך כסף עם ניהול תקציב הוגן ופריסת תשלומים. הדיירים שלך יקבלו את השירות הטוב ביותר המתאים לכל כיס.

9. 100% סיפוק מובטח אם אתה לא מרוצה במאה אחוז מהשירות שלנו - חוזה ההתקשרות בינינו מתבטל תוך חודש ימים ואינך מחויב להמשיך לעבוד איתנו יום נוסף.

10. ידידותיים לסביבה אנו פועלים במספר ערוצים לשם שמירה על איכות הסביבה, באמצעות שימוש בחומרים ידידותיים ומתכלים, הצבת מיכלי מיון ומחזור, חסכון באנרגיה ושימוש באנרגיה מתחדשת. 
לקבלת מידע נוסף, אנא פנו לנציגינו העומדים לרשותכם בערוצים השונים

המשרדים שלנו

seperator gold.png
about.png   אודות
‏חברת רפאל גרופ הוקמה עקב הביקוש והצורך ההולך וגובר לניהול מקצועי ומיומן של בנייני מגורים, משרדים ומבני ציבור. כיום, החברה נחשבת למובילה בארץ בתחום השרות המוקפד והמקצועי וזוכה להערכה רבה הן מלקוחותיה והן מעמיתיה. זאת בשל ההקפדה היתרה והיוצאת דופן בתחום השרות ויתרונות מקצועיים משמעותיים הכוללים:
הנהלה מנוסה, קשובה ואכפתית ‏בעלי החברה ומנהליה מביאים עמם ניסיון רב שנים בתחומי פעילות החברה. אנו מבינים באמת את חשיבות השמירה וההקפדה על שימור הנכס שלכם ופועלים ללא לאות לשיפור איכות חייכם והשבחת הנכס לאורך זמן.

place.png   כתובות
mail.png
אוסישקין 27, רמת השרון, ישראל
hours.png
ראשון עד חמישי: 9 עד 15
שישי-שבת: פניות חירום, מענה אנושי ישיר 24/7 למקרים דחופים

social.png   שירות חובק עולם
חרטנו על דגלנו את נושא השירות ומסורה לטובת ניהול איכות אשר מבטיחה ללקוח טיפול מסור וקפדני בכל עת ולכל צורך. 
rafael1.png
All rights reserved 2014
SIMBLAWebsite Builder