השירותים שמעניקה חברת אחזקה

                                                                   _____________________________________________________keysabout.png________________________________________________________

חברות ניהול ואחזקה
חברת אחזקה מעניקה סל שירותים המאפשר טיפול שוטף מקצועי בבניין ועל בסיס קבוע. בדרך זו הבניין מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר האפשרית וערך הדירות בו נישמר ואף עולה ביחס לבניינים סמוכים לאלו שאינם זוכים לטיפול איכותי שכזה.

בין השירותים המרכזיים שמעניקה חברת אחזקה:

שירות ניהול כספי: בניית תוכנית תקציבית על בסיס חודשי ושנתי. התקציב יהיה במסגרת של תשלום דמי וועד מוסדרים של דיירי הבניין מולם יופעל מערך גבייה מסודר ומקצועי. הדיירים ישלמו חודש בחודשו (או מראש למספר חודשים אם כך סוכם) ודיירים שהם סרבני תשלום יזכו למכתבי בקשת תשלום מעורך דין ואם יהיה צורך יזומנו לבית המשפט.

שירות ניקיון: ניקיון של הלובי, חדרי המדרגות וסביב הבניין על בסיס קבוע של פעם או פעמיים בשבוע ואף יותר, תלוי בגודל הבניין וכמות הדיירים בו. הניקיון על ידי מנקה קבועה לאותו הבניין וללא חשש ממיקרים בהם היא חולה או בחופשה – תגיע מנקה מחליפה לימים שכאלו. הכל באחריות חברת האחזקה המחזיקה בצוות מנקות לצורך כך.

שירות אחזקה: אחזקת הבניין כולל תיקון ידית שבורה, החלפת מראה מנופצת או טיפול בנזילת מים וכדומה, ייעשה על ידי איש האחזקה של החברה או בקריאה לאיש מקצוע לפי צורך העבודה.

שירות גינון: לבניינים בעלי שטח גינה או צמחיה עשירה יינתן שירות גננות על בסיס שבועי שיטפל בצמחים ובעצים של הבניין וישמור על המראה והבריאות שלהם.

אל כל אלו מצטרפים צרכים שונים של הבניין שחברות אחזקה רבות נותנות להם גם כן מענה, דוגמת: מעליות, גלאי עשן, מצלמות במעגל סגור, שערים חשמליים וכדומה. הכל לפי צרכי כל בניין ועל פי מה שסוכם עימו בחוזה השירות השנתי.

המשרדים שלנו

seperator gold.png
about.png   אודות
‏חברת רפאל גרופ הוקמה עקב הביקוש והצורך ההולך וגובר לניהול מקצועי ומיומן של בנייני מגורים, משרדים ומבני ציבור. כיום, החברה נחשבת למובילה בארץ בתחום השרות המוקפד והמקצועי וזוכה להערכה רבה הן מלקוחותיה והן מעמיתיה. זאת בשל ההקפדה היתרה והיוצאת דופן בתחום השרות ויתרונות מקצועיים משמעותיים הכוללים:
הנהלה מנוסה, קשובה ואכפתית ‏בעלי החברה ומנהליה מביאים עמם ניסיון רב שנים בתחומי פעילות החברה. אנו מבינים באמת את חשיבות השמירה וההקפדה על שימור הנכס שלכם ופועלים ללא לאות לשיפור איכות חייכם והשבחת הנכס לאורך זמן.

place.png   כתובות
mail.png
אוסישקין 27, רמת השרון, ישראל
hours.png
ראשון עד חמישי: 9 עד 15
שישי-שבת: פניות חירום, מענה אנושי ישיר 24/7 למקרים דחופים

social.png   שירות חובק עולם
חרטנו על דגלנו את נושא השירות ומסורה לטובת ניהול איכות אשר מבטיחה ללקוח טיפול מסור וקפדני בכל עת ולכל צורך. 
rafael1.png
All rights reserved 2014
SIMBLAWebsite Builder