ניהול הבית המשותף

                                                                _____________________________________________________keysabout.png________________________________________________________

חברות ניהול ואחזקה
ניהול בית משותף אינו עניין של מה בכך. מדובר על בחירת קבוצת דיירים שיהוו את ועד הבית ובעיקר את הבחירה בראש הוועד עצמו, דבר שלעתים מעורר מחלוקות וויכוחים רבים. במקרים רבים אחרים ראש הוועד הקיים כלל אינו מעוניין לעזוב את תפקידו ומרגיש בתפקיד עמדת כוח בבניין או להיפך - בכלל אין מי שרוצים להיות בראש הוועד והבניין ניכנס למצב של "קיבעון תפעולי".

הפתרון המודרני הוא שכירת שירותי חברה לניהול הבית המשותף. מדובר על חברות המתמחות בתחזוקה שוטפת של בנייני מגורים משותפים ובכך למעשה מחליפה את וועד הבניין בניהול פעילות של ניקיון, גינון, תחזוקה ושיפוץ הבניין.

ניהול הבית המשותף על ידי חברת ניהול ואחזקת מבנים כולל בתוכו את גביית התשלומים של ועד הבית מכל הדיירים, גם מהבעייתיים שישנם, ואפשרות של טיפול שוטף של תחזוקת הבניין כך שהוא נישמר טוב יותר, ניראה מטופח יותר וערך הדירות בו עולה ביחס לבניינים אחרים בסביבה.

ניהול הבית המשותף בצורה שכזאת גם מונע סכסוכי שכנים מיותרים הנוגעים לנושאים שונים סביב תחזוקת הבניין ומאפשר אווירה טובה יותר בין כל השכנים בבניין ובעיקר בין כלל הדיירים והוועד. ועד הבית הופך למעשה לנציג הדיירים מול חברת הניהול ומפקח על ביצוע הטיפול שלה בבניין ועל ניהול ההוצאות בצורה מסודרת מול רשויות העירייה והמסים.

אין כל ספק כי ניהול הבית המשותף בצור המודרנית ויעילה באמצעות חברת ניהול חיצונית היא הדרך הנכונה כיום לנהל בניינים שכאלו ובטח את הגדולים שבהם.

המשרדים שלנו

seperator gold.png
about.png   אודות
‏חברת רפאל גרופ הוקמה עקב הביקוש והצורך ההולך וגובר לניהול מקצועי ומיומן של בנייני מגורים, משרדים ומבני ציבור. כיום, החברה נחשבת למובילה בארץ בתחום השרות המוקפד והמקצועי וזוכה להערכה רבה הן מלקוחותיה והן מעמיתיה. זאת בשל ההקפדה היתרה והיוצאת דופן בתחום השרות ויתרונות מקצועיים משמעותיים הכוללים:
הנהלה מנוסה, קשובה ואכפתית ‏בעלי החברה ומנהליה מביאים עמם ניסיון רב שנים בתחומי פעילות החברה. אנו מבינים באמת את חשיבות השמירה וההקפדה על שימור הנכס שלכם ופועלים ללא לאות לשיפור איכות חייכם והשבחת הנכס לאורך זמן.

place.png   כתובות
mail.png
אוסישקין 27, רמת השרון, ישראל
hours.png
ראשון עד חמישי: 9 עד 15
שישי-שבת: פניות חירום, מענה אנושי ישיר 24/7 למקרים דחופים

social.png   שירות חובק עולם
חרטנו על דגלנו את נושא השירות ומסורה לטובת ניהול איכות אשר מבטיחה ללקוח טיפול מסור וקפדני בכל עת ולכל צורך. 
rafael1.png
All rights reserved 2014
SIMBLAWebsite Builder